English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Hakkımızda

 

KURULUŞ;

 

1994 yılında Gaziantep’te Ergünay Tekstil ve Konfeksiyon Makinaları Ltd Şti. olarak kurulan firmamız tekstil ve konfeksiyon makinaları sektöründe 60 yıl öncesine dayanan aile mesleğini günümüzün gereklerine uygun teknoloji ve hizmet anlayışı ile sürdürmekte olup kurulduğu tarihten bugüne sektöründe güvenilir markalar ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışına sahip firmamız son teknoloji ile üretilmiş sanayi tipi konfeksiyon makinaları , geniş yedek parça yelpazesi ve profesyonel teknik servis desteği ile hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için çalışmaktadır. Bölgede bulunduğumuz lider konum ve şirketimizde yetişen birçok teknik elemanın sektöre verdiği hizmet ise başarımızın bir göstergesidir.

 

Dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiş olan firmamız geçmişten günümüze kazandığı bilgi birikimi ve tecrübesiyle sağladığı güvenin gururunu başarıyla taşımaktadır.

 

2013 yılı itibariyle 1.500 m2’ lik yeni hizmet binasında faaliyete geçen Ergünay Makina üstün hizmet kalitesi ve en uygun fiyat politikasıyla bölgemizde konfeksiyon sektöründe üretim yapan müşterilerimizin verimliliğini ve yüksek memnuniyetini sağlamaya devam edecektir.